0
0
0

Світлодіодні світильники на сонячній батареї - переваги та недоліки

Світлодіодні світильники на сонячній батареї - переваги та недоліки

Сонячне світло – це той безкоштовний джерело енергії, використання якого набирає обертів в останні кілька років. І виглядає цей процес багатообіцяюче. Особливо якщо врахувати постійне прагнення людства до вдумливого і економного використання природних ресурсів. Інтернет-магазин FunnyBright також підтримує філософію енергоефективності, тому в нашому асортименті можна знайти і купити світлодіодні світильники на сонячній батареї самих різних моделей. Використання такого виду світильників значно зменшують рахунку, оскільки вони абсолютно не потребують живленні від мережі. Основними перевагами освітлювальних приладів, що працюють від сонячних батарей, є:

  • можливість використовувати в будь-яких кліматичних умовах, де є хоча б трохи сонячного світла;
  • відсутність проводів та додаткових опор, завдяки чому встановлення таких світильників максимально проста;
  • прилад можна легко переміщати з місця на місце і для цього не потрібно ніяких спеціальних знань або умінь;
  • відсутність спеціального технічного обслуговування – цілком достатньо буде проводити регулярне очищення панелей від пилу або снігу.

Цікаво, що світильники на сонячній батареї не вимагають управління. Оскільки вони оснащені світлочутливими елементами, прилад самостійно вимикається, коли з'являються перші сонячні промені, і включається відразу ж з настанням сутінків. До того ж дані світильники мають датчики руху, які можуть активувати включення світла, якщо буде зафіксовано будь-яке переміщення поблизу приладу.

Варто відзначити, що купити світлодіодні світильники на сонячній батареї досить дорого, у порівнянні зі стандартними лампами, що живляться від електромережі. Але важливо пам'ятати, що ступінь окупності розглянутих освітлювальних приладів висока, адже з ними не потрібно оплачувати електроенергію. Тому з точки зору економічної вигоди для вашого бюджету вкладення в світильники на сонячній батареї буде вигідним і доцільним, переваги від якого будуть помітні практично відразу.

Інтернет-магазин FunnyBright гарантує якість пропонованого товару, тому всі моделі володіють високим бар'єром захисту від впливу вологи і пилу (IP65). Завдяки цьому такими світильниками можна користуватися абсолютно в будь-який час, не дивлячись на погоду за вікном.

 

Гарних покупок і сонячного настрою!