0
0
0

Переваги світлодіодного фітосвітильника

Переваги світлодіодного фітосвітильника

Тривалість життя і хороший стан будь-якої рослини залежить від ряду причин. На його життєздатність впливають кількість світла, рівень вологи, тип ґрунту. Збалансованість цих факторів і правильний вибір кожного з них забезпечують правильний догляд за рослиною. На жаль, в силу різних причин, не завжди вдається зберігати цей крихкий баланс, що призводить до хвороб рослини і навіть його загибелі.

Як відомо, життєво важливі процеси рослини безпосередньо залежать від джерела світла. Для чіткого регулювання фотосинтезу найкраще купити світлодіодний фітосвітильник, який навіть в умовах нестачі  сонячного світла (наприклад, зима, похмура хмарна погода, неправильно освітлене приміщення) зможе в повній мірі забезпечити рослини енергією. Фітосвітильники зі світлодіодами або LED-фітосвітильники є лідерами в області штучного джерела світла по ряду причин:

· Мають довгий термін експлуатації, що обчислюється 50 000 годин роботи, що еквівалентно більш ніж 5 років;

· Споживання ними електроенергії на 80% менше в порівнянні з подібними світильниками, що значно впливає на кількість використовуваних ресурсів;

· Виділяють малу кількість тепла, завдяки чому можна не хвилюватися про пересихання поверхні листя рослин або грунту;

· Мають невеликі габарити, тому їх легко встановлювати на новому місці;

· Абсолютно безпечні під час використання;

· Генерують незамінні світлові хвилі червоного і синього спектра, від яких безпосередньо залежить повноцінний процес фотосинтезу.

Практика неодноразово показала, що використання фітосвітильників сприятливо діє як на формування кореневої системи рослин, так і на нормальний стан їх крони. До того ж таке освітлення підвищує рівень опірності різним хворобам, що однозначно сприяє довгого і здорового життя будь-якої рослини.

З огляду на всі перераховані переваги, інтернет-магазин FunnyBright рекомендує купити світлодіодний фітосвітильник. Асортимент цього товару вражає, тому його можна придбати як для використання в домашніх умовах для кількох рослин, так і для освітлення теплиць і оранжерей. Такі світильники відмінно підійдуть і для Гроу-боксів. Зверніться до нашого менеджера, і він допоможе визначитися з найвигіднішою моделлю фітосвітильника. Гарантуємо, про цю покупку ви ніколи не пошкодуєте!