0
0
0

Міні город без землі або для чого потрібна гідропоніка

Міні город без землі або для чого потрібна гідропоніка

Гідропоніка - це в першу чергу відсутність ґрунту. Сучасними батьками гідропоніки можна назвати наших бабусь-дідусів з НДІ, які вирощували численні в'юнкі рослини, розвісивши по стінах колби з водою.Часи змінилися, технології зробили крок далеко вперед, а ідея вирощування рослин без ґрунту прижилася і отримала колосальний розвиток.

Гідропоніка сьогодні - це не тільки про цибулю на підвіконні, це серйозна галузь, що дозволяє отримувати багатий урожай на малих площах з мінімальними витратами.

Суть гідропоніки полягає в тому, що коріння рослин поміщаються в живильне середовище, рослини забезпечують оптимальним освітленням і температурним режимом. Особливою популярністю в гідропонному способі вирощування рослин користується зелень: салат, петрушка, кінза, базилік, меліса, м'ята, розмарин. Висока врожайність і якість зелені змусили багатьох господинь переглянути своє ставлення до грядок на городі і віддати перевагу гідропонному вирощування рослин.

Але не тільки зелень вирощується з допомогою гідропоніки. Одна з найпопулярніших гідропонних культур - полуниця. Судіть самі - прополювати бур'яни не потрібно, тому що їм просто нізвідки взятися. Ґрунт не виснажується. Необхідність підживлення відпадає. Зате врожайність гарантована. Слід виділити всі плюси гідропонній полуниці:

● зручність;

● екологічність;

● економія води;

● повний контроль за процесом вирощування;

● прискорене зростання;

● відсутність прополки;

● відсутність необхідності розпушування ґрунту;

● можливість цілорічного вирощування.

Ці ж переваги можна віднести і до інших гідропонних культур. Наприклад, томатів, огірків, баклажанів, перцю. Не варто забувати і про правила гідропонного вирощування:

● світловий день повинен становити 12-14 годин, при цьому показники потужності повинні наближатися до сонячного світла (для забезпечення світу можна купити фітосвітильники);

● необхідно витримувати дистанцію в 20-25 см між кущиками;

● живильний розчин не повинен потрапляти на листя і пагони;

● температура не повинна бути нижче +20°С вдень і +16°С вночі;

●  рівень вологості не повинен перевищувати 65-70%.

Щоб ви не зважилися вирощувати з допомогою метода гідропоніки, інтернет-магазин FunnyBright надасть вам широкий асортимент продукції та допоможе визначитися з вибором. З вашого боку бажання змінюватися у екологічному напрямку, з нашого боку зручні доставка і оплата та гарантована якість товару.

З FunnyBright ви отримаєте врожай у зручний для вас час в буквальному сенсі не виходячи з дому.