0
0
0

Домашня гідропонна система на 36 рослин

Продано
Безкоштовна доставка
Відгуки:
(0)
  • Product Code: H36
  • Наявність: Немає в наявності
2 389.00грн.

Якщо ви хочете протягом цілого року вирощувати у власній квартирі свіжі поживні овочі, зелень і ягоди, то домашня система гідропоніки на 36 рослин підійде навіть для недосвідчених новачків. Домашнє гідропонне вирощування дозволить отримувати продукти, які за смаковими і живильними показниками не поступаються вирощеним традиційним методом. У нас ви можете купити систему гідропоніки для дому на 36 рослин високої якості за привабливими цінами.
Система являє собою 4 ряди пластикових горизонтальних труб і 2 бічних колектора. У кожній трубці є по 9 отворів, в яких розміщують сітчасті стакани. У стакани поміщаються губки для насіння. Поживний розчин наливають в ємність 15 - 20 л (не йде в комплекті). Потім рідина подається водяним насосом і розподіляється по системі труб. Загальні габарити установки 98х50х96 см.
Наш магазин рекомендує купити систему гідропоніки для дому на 36 рослин і збирати свіжі екологічно чисті овочі, зелень і ягоди цілий рік. Оскільки технологія вирощування не передбачає наявності ґрунту, ваша квартира не буде страждати від пилу, землі, піску і докучливих комах. З домашньої системою гідропонного вирощування ви будете економити гроші на продукти і отримувати смачні наповнені поживними елементами овочі.
Увага! У комплект поставки не входить ємність для рідини. Вам знадобиться непрозорий резервуар (відро, бак) обсягом 15-20 л з кришкою.
Для вирощування рослин потрібно не менше 6 годин сонячного освітлення в добу. Якщо сонячного освітлення недостатньо, використовуйте додатково фітоосвітлення.
Інші моделі гідропоніки для будинку ви можете знайти в розділі Домашня гідропоніка
У комплект входить:
1 х тримач і основна труба
36 х сітчастих стаканів для вирощування
36 х спонжів для вирощування
1 х водяний насос
1 х трубка для води
Вирощування:
Замочити насіння.
Помістіть спонж в сітчасті стакани, а потім насіння в губку на глибину 2-3 мм.
Вставте сітчасті стакани в отвори, наповніть ємність живильним розчином.
Опустіть насос в ємність з живильним розчином і підключіть до електричної мережі.
Більш детальний опис процес вирощування ви знайдете в інструкції, що додається.
 
Спостерігайте за зростанням ваших рослин і збирайте хороший урожай!
 

Характеристики
Гарантія
Гарантія 1 рік
Розміри
Довжина/ висота/ ширина 96/98/50
Об'ем баку 15-20 л
Характеристики
Місць для посадки 36
Матеріал ПВХ
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.