0
0
0

Домашня гідропонна система на 108 рослин з таймером

Продано
Безкоштовна доставка
Відгуки:
(0)
  • Product Code: H108t
  • Наявність: Немає в наявності
4 200.00грн.
Якщо ви хочете круглий рік вирощувати у власній квартирі свіжі поживні овочі, зелень і ягоди, то домашня система гідропоніки на 108 рослин з таймером підійде навіть для недосвідчених новачків. Домашнє гідропонне вирощування дозволить отримувати продукти, які за смаковими і живильними показниками не поступаються вирощеним традиційним методом. У нас ви можете купити систему гідропоніки для дому на 108 рослин високої якості за привабливими цінами.
Система складається з каркасу, на який встановлюються 12 ПВХ труб у трьох горизонтальних рівнях. У кожній трубці є по 9 отворів, в яких розміщують сітчасті стакани. У стакани поміщаються губки для насіння. Поживний розчин наливають в ємність 15 - 20 л (не йде в комплекті). Потім рідина подається водяним насосом і розподіляється по системі труб. Таймер вмикає та вимикає насос через задані проміжки часу. Загальні габарити установки 98х50х140 см.
Наш магазин рекомендує купити систему гідропоніки для дому на 108 рослин і збирати свіжі екологічно чисті овочі, зелень і ягоди цілий рік. Оскільки технологія вирощування не передбачає наявності ґрунту, ваша квартира не буде страждати від пилу, землі, піску і докучливих комах. З домашньої системою гідропонного вирощування ви будете економити гроші на продукти і отримувати смачні наповнені поживними елементами овочі.

Увага! У комплект поставки не входить ємність для рідини. Вам знадобиться непрозорий резервуар (відро, бак) обсягом 15-20 л з кришкою.

Для вирощування рослин потрібно не менше 6 годин сонячного освітлення в добу. Якщо сонячного освітлення недостатньо, використовуйте додатково Фітоосвітлення.

Інші моделі гідропоніки для будинку ви можете знайти в розділі Домашня гідропоніка

У комплект входить:

1 х тримач і основна труба

108 х сітчастих стаканів для вирощування

108 х спонжів для вирощування

1 х водяний насос

1 х трубка для води

1 х таймер

Вирощування:

Замочити насіння.

Помістіть спонж в сітчасті стакани, а потім насіння в губку на глибину 2-3 мм.

Вставте сітчасті стакани в отвори, наповніть ємність живильним розчином.

Опустіть насос в ємність з живильним розчином і підключіть до електричної мережі.

Більш детальний опис процес вирощування ви знайдете в інструкції, що додається.


Спостерігайте за зростанням ваших рослин і збирайте хороший урожай!

Характеристики
Гарантія
Гарантія 1 рік
Розміри
Довжина/ висота/ ширина 96/140/50
Об'ем баку 15-20 л
Характеристики
Місць для посадки 108
Матеріал ПВХ
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.